معرفی شرکت
شرکت ساختمانی و معدنی سیویل تونل در سال 1383 طی شماره 331150 به ثبت رسیده و همزمان فعالیت خود را در پروژه های مختلف راه و شهرسازی آغاز کرده است و تاکنون با ساخت ، بهسازی و اجرای صدها کیلومتر راه اصلی ، فرعی ، روستایی و بزرگراه نقش بسزایی در عمران و سازندگی در حوزه خویش ایفا نموده است.

این شرکت در سال 1392 با تغییر در اساسنامه خود انجام فعالیت های معدنی از جمله؛ اکتشاف، استخراج و فراوری مواد معدنی را نیز در اهداف آینده خود قرارداد و در سال 1398 بعد از 6 سال تحقیق و مطالعه با راه اندازی واحد معدن و دریافت گواهینامه پایه 3 پیجویی های سطحی و اقدام برای دریافت صلاحیت فنی در حوزه معدن، فعالیت خود در این زمینه را نیز شروع و با تکیه بر برنامه ریزی دقیق، بکارگیری نیروهای متخصص و بالا بردن توان لوجستیکی خود، برنامه ای مدون و با اهداف مشخص را دنبال نموده و شروعی قدرتمند در زمینه فعالیت های اکتشافی، استخراجی و طراحی خطوط فرآوری مواد معدنی داشته است، به طوری که هم اکنون این شرکت در حال ورود به پروژه های بزرگ معدنی در سرتاسر کشور میباشد.

شرکت سیویل تونل هم اکنون آماده به انجام پروژه های عمرانی و معدنی در سراسر ایران است. امید است که به لطف بهره مندی از افراد زبده و توانا و همکاری و توجه کارفرمایان محترم این شرکت بتواند با عملکرد مطلوب خود سهمی را در گسترش عمرانی، معدنی و صنعتی مملکت ایفا کند.