پروژه های در حال انجام

پیمانکاری استخراج معدن آهن سرویان، دلیجان، استان مرکزی، ایران


کارفرما: فولاد مبارکه اصفهان

کانسار آهن سرویان 1 از لحاظ تقسیمات کشوري در استان اصفهان واقع شده است. شرکت سیویل تونل افتخار دارد تا با دارا بودن توان لوجستیکی و فنی بالا، در این مجموعه بزرگ معدنی به عنوان پیمانکار در زمینه استخراج، بارگیری و حمل ماده معدنی و باطله و همچنین خط خردایش تا فرآوری، مشغول به فعالیت باشد.

کارگاه فنی و مهندسی سیویل تونل شامل نیروهای متخصص معدنی و نقشه برداری، تکنسین های ماشین آلاتی، نیروهای متخصص حفاری، آتشباری و خردایش همراه با ماشین آلات سنگین و ادوات معدنی از حفاری تا استخراج، بارگیری و حمل ماده معدنی و باطله هم اکنون در این پروژه در حال انجام فعالیت می¬باشد.

تیپ کانسار آهن در این معدن از نوع اسکارن بوده و کانه اصلی کانسار مگنتیت می باشد و هماتیت در درز و شکافها نمایان است. سولفورها نیز شامل پیریت و به مقدار کم پیروتیت هستند. اپیدوت،کلریت، فلوگوپیت وکوارتز از دیگر کانیهاي همراه می باشند.اکتشافات گسترده در محدوده های معدنی مشکین شهر، اردبیل، ایران

موقعیت جغرافیایی محدوده مورد مطالعه محدوده مورد مطالعه در 25 کیلومتری شمال غرب شهرستان مشگین شهر از استان اردبیل واقع شده است. مساحت ناحیه مطالعاتی بیش از 20 کیلومتر مربع بوده و بخشی از ورقه زمین شناسی 1:100000 لاهرود (جنوب غرب چهارگوش) را تشکیل می دهد. آب و هوای محدوده مطالعاتی ناحیه مورد مطالعه را می توان جز کوههای البرز غربی و شمال آذربایجان قلمداد نمود. به لحاظ کوهستانی بودن دارای آب و هوای سردسیری است به گونه ای که مشگین شهر غالباً در زمره سردترین شهرهای کشور قرار می گیرد. این محدوده دارای مورفولوژی خشن و ارتفاعات پر شیب می باشد. عملکرد پدیده دگرسانی بر روی سنگهای آتشفشانی محدوده فوق، باعث ایجاد مورفولوژی خاصی شده است. در نتیجه تاثیر این عملکرد زمین لغزش های زیادی در این ناحیه دیده می شود.